O mneVolám sa Katarína a pod značkou Vronx_art tvorím personalizované a knižné ilustrácie pre Vás, pre Váš web či brand.

Vaše predstavy a vízie zhmotňujem do digitálnych ilustrácií na mieru pre Vás.

ČO TVORÍM

Moje ilustrácie a dizajn sa stali súčasťou viacerých značiek ako napríklad KVITNÚCE ČAJE, e-shop s handmade produktami ŠUMIVKY.sk, český portál zameraný na starostlivosť o detské zúbky ŠIKOVNÁVEVERKA.cz alebo klinika estetiky DERMAPOINT.sk. Tvorila som aj ilustrácie a dizajn aplikácie BEATHJOY zameranej na meditáciu a dychové cvičenia od REJOY, farebné aj čiernobiele dizajny na potlač tričiek a mikín pre SAOZ (Slovenská asociácia ochrancov zvierat), ilustrácie pre vzdelávací portál ANGLIČTINA S PREHLEDEM alebo športový obchod Bicyklom po Slovensku.

Od roku 2018 ožili moje ilustrácie aj v 9 knihách pre deti a mládež, aktuálne pracujem na ďalších dvoch, ktoré by sa mali čoskoro objaviť na pultoch našich kníhkupectiev.

Personalizované ilustrácie na mieru podľa vašich fotiek patria k najvyhľadávanejším v rámci mojej tvorby. Vaše rodinné fotografie, chvíle s domácimi miláčikmi alebo neopakovateľné zážitky z dovoleniek pretváram do originálnych ilustrácií. Každý jeden môj obraz, kreslený podľa vašich fotiek, je originál.

Viac z mojej tvorby si môžete pozrieť aj zo záznamov, kde som maľovala naživo v TV Markíza technikou maľby kávou -  https://www.youtube.com/watch?v=lpKewVpGTmI&t=171s

alebo technikou akvarelu - https://www.youtube.com/watch?v=alqDqGyR3-w&t=39s


OD KEDY KRESLÍM?

Umeniu a kresleniu sa venujem prakticky od malička. Vyštudovala som strednú umeleckú školu - odbor Propagačná grafika, následne som pokračovala na vysokej škole zameranej na Dejiny a teóriu umenia a architektúry. Popri vysokej škole som pokračovala aj v nadstavbovom štúdiu na umeleckej škole v odbore Produktová tvorba. Nabrala som tu mnoho skúseností a zručností, čo ešte viac prehĺbilo moju túžbu tvoriť.